תביעה בגאורגיה

תביעה בגאורגיה

תביעה בגאורגיה

בגאורגיה כמו בארץ קיימת מערכת משפט מסודרת. גם אזרחים זרים יכולים להגיש תביעות בבתי המשפט בגאורגיה עם מתקיימות העילות לכך. למשל אזרח ישראלי שרכש דירה אצל קבלן מקומי בפרויקט מקומי, בהחלט יכול להגיש תביעה בבית המשפט במידה והייתה הפרת הסכם מצד הקבלן ו/או העסקה לא התממשה עקב מעשה ו/או מחדל של הקבלן.
לפניי שניגשים לבית המשפט בגאורגיה רצוי למצות את כל ההליכים ומו”מ מול הקבלן מסיבות הבאות:
1. חוסך הליכים בבית המשפט- בבית המשפט בגאורגיה הליכים כאלו יכולים לקחת כמה שנים.
2. חוסך עלויות- ניהול הליך שכזה עולה המון כסף, מעבר לשכר טרחת עורך דין תצטרכו להגיע גם לדיונים וכדומה.
3. כאשר מנהלים משא ומתן מקצועי מול הקבלן ניתן לקבל תוצאה הרבה יותר טובה לעיתים קרובות יותר מאשר דרך בית המשפט.
מניסיון שלנו כמשרד שמלווה מעל ל שש שנים משקיעים בגאורגיה ובין היתר מנהלים גם תביעות בבית המשפט, אנחנו דוגלים בתחילה לנהל משא ומתן מקצועי וכך למקסם את תנאי הפיצוי ו/או ההסכם לטובת לקוחותינו מצד אחד ומצד שני לחסוך ללקוחותינו המון זמן וכסף. בנוסף ברגע שאנחנו צולחים במשא ואמתן הצדדים מתחייבים על הכל בכתב ובמידה ותהיה הפרה של מי מהצדדים כך יהיה לנו יותר “בשר” בבית המשפט במידה ונאלץ בכל זאת לגשת אליו.
על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר במשא ומתן יש להכיר היטב את החוזה החתום ולא פחות את החוק הגאורגי, הרבה פעמים אנשים ללא ליווי משפטי חותמים על הסכמים שנראים להם על פניו קלילים בלי לדעת שמאחורי כל סעיף יש חקיקה שמאפשרת לקבלן להתנהג בצורה זו או אחרת ולהיפך. לכן חשוב להיעזר במומחה בתחום שיוכל לנהל את המו”מ בצורה מקצועית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר.
חשוב לזכור שהרבה פעמים יכול לקרות מצב בו תנהלו הליכים ארוכים ויקרים, תקבלו פסק דין לטובתכם אבל כבר לא יהיה ממה וממי לאכוף אותו, לכן חשוב מאוד להיוועץ במומחה בתחום שיוכל לבדוק כל מקרה לגופו ולבנות אסטרטגית פעולה נכונה.

ליווי עסקאות נדל׳׳ן

ליווי עסקאות נדלן

תהליך גירושין ללא ילדים

הסכמי גירושין

הסכם גירושים בהסכמה

איך-מוצאים-דירה-להשקעה-בגאורגיה