ליווי עסקאות נדל"ן בארץ

ההחלטה לקנות בית היא אחת ההחלטות הגורליות ביותר בחיים שלנו- עבור 70% מהאוכלוסייה מדובר בהשקעה הגדולה ביותר בחייהם. בתים הם נכס יקר, מחייב ומסובך מצד אחד. אולם מצד שני, קניית בית זה החלום של כל ישראלי.

קניית בית היא מפחידה לא רק בשל העלות הכלכלית הכבדה אלא גם בגלל הבירוקרטיה והחוזים. מרבית האנשים מעדיפים לשכור עורך דין שיטפל עבורם ברישומים במשרדי הממשלה וינהל עבורם את המשא ומתן על קניית הנכס.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים:

תפקידו של עורך הדין

לעורך הדין מגוון תפקידים בתהליך הקנייה/ מכירה של נכס נדל"ן. תחילה, עליו לקיים בדיקה מקדמית של הנכס מול מוסדות הממשלה הרלוונטים (טאבו, מנהל מקרקעי ישראל, לשכת מיסוי מקרקעין, רשם המשכונות, עיריות…), לייצג את הקונה או המוכר בתהליך במשא ומתן ולנסח את חוזה הקנייה בשת"פ עם עו"ד הצד השני.

לאחר חתימה על הסכם המכר, עורך הדין מטפל ברישום הערות אזהרה, הליך העברת הבעלות, מיסוי וייצוג מול הבנקים לצורך הוצאת משכנתא. 

על איכות לא מתפשרים

העולם של קניית בתים ומכירתם הוא עולם זר וחדש לרובנו. חשוב שבתהליך זה תקבלו ליווי של מקצוענים בעלי ניסיון המכירים את כל ההליכים הנדרשים לצורך עסקת נדל"ן טובה. 

עו"ד אילונה אסטיס, מומחית בליווי עסקאות נדל"ן בחו"ל ובארץ.

משרדנו עוסק בתחום דיני מקרקעין, קניית בתים ומכירתם. אנו מלווים את לקוחותינו באופן צמוד, תוך מתן שירות איכותי בשתי שפות (עברית ורוסית) ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך – על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר. 

עסקאות נדל''ן
עסקאות נדל''ן