ליווי עסקאות נדלן בחו"ל

עורך דין בינלאומי לליווי עסקאות נדל"ן באוקראינה וגיאורגיה

כאשר אנו רוכשים דירה במדינה זרה, חשוב להשתמש בשירותים של עורך דין בעל ניסיון רב בעסקאות נדל"ן בינלאומיות. זאת כיוון שעסקאות נדל"ן בחו"ל מחייבות את הקונה בפעילויות משפטיות רבות הן בארץ המוצא (ישראל), והן במדינה בה הוא משקיע.

ליווי עסקאות נדל"ן בחו"ל – אוקראינה וגאורגיה.

שוק הנדל"ן במזרח אירופה רותח. אנשים רבים מבינים שעכשיו הזמן הנכון להשקיע במדינות מזרח אירופה בשל המחירים הנמוכים וההתפתחות הכלכלית המהירה. כדי לעשות זאת, אותם משקיעים זקוקים למומחה שילווה אותם ויסייע להם במציאת עסקת נדל"ן טובה ובניווט בסבך הבירוקרטי.

מה תפקידו של עורך הדין? 

עורך הדין בודק את טיב הנכס והקרקע מבחינה משפטית ואת הרזומה של המוכר על מנת לוודא שהוא הגון (באוקראינה ובגיאורגיה יש לקבלנים ולמוכרים רזומה הניתן לבדיקה כדי לוודא את אמינותם).

לאחר מכן עורך הדין אחראי על ניהול המשא ומתן, כתיבת החוזה תוך תקשורת הן עם הקונה והן עם המוכר ורישום הנכס בטאבו. לעיתים יש צורך לטוס יחד עם עורך הדין אל המדינה בה מתבצעת ההשקעה.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים:

להשקיע בראש שקט

כאשר אתם בוחרים להשתמש בשירותים של עורך דין עם ניסיון בינלאומי, שליטה בשפה של יעד ההשקעה והיכרות עם שוק הנדל"ן בו אתם משקיעים – אתם מבטיחים לעצמכם שינה שקטה בלילה.

עו"ד אילונה אסטיס, מומחית בליווי עסקאות נדל"ן בחו"ל, דוברת עברית ורוסית ברמת שפת אם.

משרדנו עוסק בתחום דיני המקרקעין הן בארץ והן באוקראינה וגיאורגיה. אנו מלווים את לקוחותינו באופן צמוד, תוך מתן שירות איכותי בשתי שפות ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך – על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

פרויקטים באוקראינה

פרויקטים בגאורגיה

אוקראינה
אוקראינה