הליך הסכם הגירושין הדדי וכל המתווסף אליו

נאמר כי “אדם אשר חווה גירושין כאילו חווה מוות…״

על מנת לצמצם את הנזקים  הנגרמים לכל הצדדים מהליך הגירושין הדבר החשוב ביותר הוא לבחור עו”ד מקצועי, מיומון, אמין ובעל ראייה כוללת אשר מומחה לענייני משפחה חי ונושם את התחום. וזאת עוד בטרם פתיחת ההליכים בכולי בית המשפט!

למה חשוב להתייעץ עם עו”ד עוד לפני תחילת ההליכים?

הליך הגירושין כולל בתוכו תחומים רבים ושונים כגון: מזונות ילדים, משמורת ילדים, חלוקת רכוש וכ”ו. לעיתים קרובות האדם הסביר גבר או אישה כאחד אינו מודע לכל מפת הזכויות והחובות איתם הליכי הגירושין עלולים להביא. כל מהלך מצד האישה ו/או הגבר אף עוד בטרם תחילת ההליך בכותלי בית המשפט עלול להוביל לתוצאות חיוביות ו/או שליליות גם בהמשך. ככל שיקדים האדם להתייעץ עם עו”ד גירושין כך גם ניתן יהיה למנוע בעתיד תוצאות הרסניות מצד אחד ולהוביל לתוצאה מספקת והטובה ביותר עבורו.

הסכם גירושין הדדי – מה הוא כולל

הסכם גירושין הדדי צריך לכלול בתוכו את כל המחלוקות הנראות לעין וכאלה שגם עלולות לצוץ בעתיד.

אנשים לרוב אינם “מומחים” בהליכי הגירושין ואין להם את היכולת לדעת איזה נושאים ו/או מחלוקות יש לעגן בהסכם הגירושין, גם אם נראה כי יש הסכמה על הכל ו”אין מה לחלק” לא מומלץ להכין הסכם גירושין בהסכמה ללא ייעוץ של עו”ד המתמחה בתחום, הסיבה לכך היא כי יש המון פרטים, נושאים ומחלוקות שעלולות לצוץ בעתיד ולגרום להפרת ההסכם וניהול הליכים בבית המשפט, כדי שהדבר לא יקרה עו”ד המתמחה בתחום יעגן את כל הנושאים האלה בהסכם הגירושין ההדדי, מה שימנע בעתיד מחלוקות רבות והליכים מיותרים בבית המשפט.

למשרדינו ניסיון של מאות הסכמי גירושין, אנו מטפלים בכל מקרה ומקרה ברגישות, מקצועיות ועם ניסיון רב בניהול משא ומתן אשר מוביל לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו, גם אם עכשיו נראה כי הנכם עומדים בפני “דרך ללא מוצא” אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ראשוני אשר ייפתח את המחסומים.

העברת כסף לגאורגיה ומגאורגיה לארץ

ליווי עסקאות נדלן בחול

עורך דין ישראלי בגאורגיה

הסכם גירושים בהסכמה

רכישת דירה יד שנייה

עורך דין ישראלי בגאורגיה

הסכם גירושים בהסכמה

איך מוצאים דירה להשקעה בגאורגיה 

הסכם גירושים בהסכמה

תהליך גירושין ללא ילדים

ליווי עסקאות נדלן

 


תהליך גירושין הדדי - הסכם גירושין הדדי