עורך דין בינלאומי

מחפשים עורך דין בינלאומי לליווי עסקאות נדל"ן בחו"ל? הגעתם למקום הנכון!

מאז ומתמיד, עריכת דין נחשבה לתחום תלוי מקום. אחרי הכל, מקצועם של עורכי הדין דורש מומחיות בקודים החוקיים של המדינה בה הם הוכשרו, והכשרונות שלהם חסרי משמעות בכל מדינה אחרת.

אולם הגלובליזציה משנה גם את זה, ויוצרת צורך בעורכי דין עם היכרות עם מערכת המשפט, או לפחות השפה, של יותר ממדינה אחת.

עורך דין בינלאומי לליווי עסקאות נדל"ן בחו"ל

עורכת הדין אילונה אסטיס היא עורכת דין בינלאומית המספקת שירותי ייצוג משפטי בעסקאות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

לעורכת הדין אסטיס היכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן באוקראינה וגיאורגיה ועם חוקי הנדל"ן במדינות אלה, והיא בעלת ניסיון רב בייצוג וליווי משקיעי נדל"ן בארץ ובחו"ל.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים:

איך בוחרים עורך דין בינלאומי?

כאשר אתם מחפשים עורך דין שיעזור לכם בעסקאות בינלאומיות, יש כמה קריטריונים חשובים שעליכם לבדוק:

  • שפה

זהו כמובן הקריטריון הבסיסי ביותר לבחירת עורך דין לליווי עסקת נדל"ן בחו"ל. עורך דין חייב להיות בעל היכרות עם שפת המקום כדי שהוא יוכל לעזור לכם להבין על מה אתם חותמים וכיצד לטפל בבירוקרטיה המקומית. 

  • ניסיון

אם שפה היא הקריטריון הבסיסי ביותר, ניסיון הוא הקריטריון החשוב ביותר. ביחרו עורך דין עם היסטוריה וניסיון בתחום ליווי עסקאות נדל"ן, בדגש על עסקאות נדל"ן בינלאומיות. 

  • היכרות עם השוק המקומי

עורכי דין העוסקים בליווי עסקאות נדל"ן בחו"ל ובארץ צריכים להיות בעלי הבנה כללית בתחום הנדל"ן, ובנוסף לכך להבין  ולהכיר לעומק את השוק המקומי בו הם פועלים. עורך דין בינלאומי טוב אינו משמש כ"חותמת גומי" בלבד אלא לוקח חלק פעיל בעסקת הנדל"ן, בניסוח החוזה ובתיווך בין הצדדים. עו"ד בעל היכרות עם השוק המקומי יקנה לכם יתרון משמעותי כאשר אתם באים לחתום על עסקת נדל"ן.

עסקאות נדל''ן
עסקאות נדל''ן