עורך דין בינלאומי

 

מחפשים עורך דין בינלאומי לליווי עסקאות נדל”ן בחו”ל? הגעתם למקום הנכון – עורך דין עסקאות בינלאומיות!

מאז ומתמיד, עריכת דין נחשבה לתחום תלוי מקום. אחרי הכל, מקצועם של עורכי הדין דורש מומחיות בקודים החוקיים של המדינה בה הם הוכשרו, והכשרונות שלהם חסרי משמעות בכל מדינה אחרת.
אולם הגלובליזציה משנה גם את זה, ויוצרת צורך בעורכי דין עם היכרות עם מערכת המשפט, או לפחות השפה, של יותר ממדינה אחת.

עורך דין בינלאומי לליווי עסקאות נדל”ן בחו”ל

עורכת הדין אילונה אסטיס היא עורכת דין בינלאומית המספקת שירותי ייצוג משפטי בעסקאות נדל”ן בארץ ובחו”ל.
לעורכת הדין אסטיס היכרות מעמיקה עם שוק הנדל”ן באוקראינה וגיאורגיה ועם חוקי הנדל”ן במדינות אלה, והיא בעלת ניסיון רב בייצוג וליווי משקיעי נדל”ן בארץ ובחו”ל.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים:

איך בוחרים עורך דין בינלאומי?

כאשר אתם מחפשים עורך דין שיעזור לכם בעסקאות בינלאומיות, יש כמה קריטריונים חשובים שעליכם לבדוק:

  • שפה

זהו כמובן הקריטריון הבסיסי ביותר לבחירת עורך דין לליווי עסקת נדל”ן בחו”ל. עורך דין חייב להיות בעל היכרות עם שפת המקום כדי שהוא יוכל לעזור לכם להבין על מה אתם חותמים וכיצד לטפל בבירוקרטיה המקומית.

  • ניסיון

אם שפה היא הקריטריון הבסיסי ביותר, ניסיון הוא הקריטריון החשוב ביותר. ביחרו עורך דין עם היסטוריה וניסיון בתחום ליווי עסקאות נדל”ן, בדגש על עסקאות נדל”ן בינלאומיות.

  • היכרות עם השוק המקומי

עורכי דין העוסקים בליווי עסקאות נדל”ן בחו”ל ובארץ צריכים להיות בעלי הבנה כללית בתחום הנדל”ן, ובנוסף לכך להבין  ולהכיר לעומק את השוק המקומי בו הם פועלים. עורך דין בינלאומי טוב אינו משמש כ”חותמת גומי” בלבד אלא לוקח חלק פעיל בעסקת הנדל”ן, בניסוח החוזה ובתיווך בין הצדדים. עו”ד בעל היכרות עם השוק המקומי יקנה לכם יתרון משמעותי כאשר אתם באים לחתום על עסקת נדל”ן.

עורך דין להסכמים בינלאומיים - עורך דין בינלאומי.
עורך דין בינלאומי מי הוא?
הרבה פעמים המושג עורך דין בינלאומי מבלבל אנשים והרוב בטוחים כי מדובר בעורך דין שעוסק בתחומים בינלאומיים כלליים.
המושג עורך דין בינלאומי הוא בעצם עורך דין שעובד מחוץ לתחומי ישראל וקיימת אצלו מומחיות משפטית בתחום כזה או אחר, לכן כשאתם נתקלים בעורך דין בינלאומי חשוב לבדוק ולברר באיזה תחום הוא עוסק מה המומחיות שלו ומול איזה מדינות הוא עובד.
לא כל עורך דין בינלאומי מומחה לכלל ההסכמים הבינלאומיים.

עורך דין להסכם בינלאומי גם הוא מתחלק לכמה קטגוריות למשל:
-עורך דין להסכמים בינלאומיים המתמחות בהסכמי נדל”ן
-עו”ד הסכמים בינלאומיים המתמחה בהסכמי חברות ו/או שותפות
עורך דין להסכמים בינלאומיים המתמחה בהסכמי רכישת מוצרים ו/או שירותים
והרשימה עוד ארוכה, לכן מאוד חשוב להבין ולדעת במה מתעסק עורך הדין הבינלאומי, באיזו מדינה הוא מתמחה ובאיזה הסכמים בינלאומיים.

משרדה של עורכת הדין אילונה אסטיס, עוסק ומתמחה בהסכמים בינלאומיים בדגש על הסכמי קנייה ומכירה של נדל”ן בגאורגיה. הסכמים בינלאומיים הם עולם ומלואו מבחינה משפטית וחשוב שעורך דין יתמקצעו יהיה בעל ניסיון בתחום.
עורכת דין אילונה אסטיס היא עורכת דין בינלאומית המתמחה בהסכמים בינלאומיים של רכישת נדל”ן בגאורגיה, משרדה מלווה מזה המון שנים משקיעים ישראליים אשר קונים דירות, בתים, אדמות ופרויקטים יזמיים בגאורגיה.
המשרד מעניק ליווי וייצוג מלא לאורך כל הדרך מתחילתה של העסקה ועד העברת בעלות וקבלת מפתח.
מאמרים  נוספים:
ליווי עסקאות נדל”ן

מידה כללי בנושא עורך דין בינלאומי – עורך דין להסכמים בינלאומיים:

עורכי דין בינלאומיים הם עורכי דין המתמחים במשפט בינלאומי. הם בדרך כלל מומחים באמנות בינלאומיות, דיני סחר, דיני זכויות אדם ומשפט סביבתי.

הם יכולים להיות מועסקים על ידי חברות פרטיות, קבוצות אינטרסים ציבוריות או ארגונים ממשלתיים. עורכי דין בינלאומיים יכולים גם לעבוד כיועצים עצמאיים או בוררים.

עורך דין בינלאומי הוא עורך דין העוסק בעריכת דין ביותר ממדינה אחת. עורכי דין בינלאומיים משתמשים בידע שלהם בחוק ובשפה כדי לייצג לקוחות במדינות שונות, ולרוב עובדים עם עורכי דין או נציגים מקומיים כמו כן עשוי לייצג אדם או חברה המעורבים בעסקה בינלאומית, כגון מיזוג או רכישה של חברה זרה. הם עשויים גם לייעץ לגבי הסכמים חוצי גבולות, כגון הסכמי רישוי והסכמי הפצה. עורכי דין בינלאומיים מספקים שירותים משפטיים ללקוחות במדינות שונות.

עורך דין לעסקאות בינלאומיות הוא בדרך כלל עורך דין אשר עובד ומתמחה בעסקאות מחוץ לתחומיה של מדינת ישראל וככלל יש לבחון באיזה עסקאות בינלאומיות הוא מתמחה.
לא כל עורך דין לעסקאות בינלאומיות יכול לייצג בעסקאות נדל”ן בכל מדינה.
עסקאות בינלאומיות יכולות להיות שונות ונרחבות על כל תחומי העשייה בעיקר העסקית, לא כל עורך דין לעסקאות בינלאומיות יכול לייצג בעסקת נדל”ן ו/או הסכמי שותפות ו/או הסכמי רכישת מוצר/שירות וכדומה.
כאשר מחפשים עורך דין לעסקאות בינלאומיות בנדל”ן חשוב לבדוק ולברר מה המומחיות שלו, באיזה עסקאות הוא מתמחה ובאיזו מדינה לא פחות חשוב.
משרדנו מתמחה בעסקאות בינלאומיות לרכישת /מכירת נדלן בגאורגיה אנו מלווים משקיעים ישראליים לאורך כל הדרך של העסקה.

ליווי עסקאות נדלן

העברת כסף לגאורגיה ומגאורגיה לארץ

רכישת דירה יד שנייה

איך מוצאים דירה להשקעה בגאורגיה 

הסכמי גירושין

תהליך גירושין ללא ילדים

ליווי עסקאות נדל׳׳ן

עורך דין להסכמים בינלאומיים - עורך דין בינלאומי וכל השירותים לעסקאות בינלאומיות נדלן מעו"ד בינלאומי מקצועי

עורך דין להסכמים בינלאומיים - עורך דין בינלאומי. עסקאות נדל"ן
עורך דין להסכמים בינלאומיים - עורך דין בינלאומי. עסקאות נדל"ן
חייגו עכשיו