ישראלים בגאורגיה

ישראלים בגאורגיה

ישראלים בגאורגיה

על החברה הישראלים שלנו בגאורגיה אפשר לספר בלי סוף, החל מאלה שמשקיעים בנדל”ן, פותחים עסקים וחברות ועד אלה שעשו רילוקיישן ונהנים מהחיים, יותר ויותר ישראלים נוהרים לגאורגיה לכל מטרה שהיא ומגלים את המדינה הזו כל פעם מחדש במיוחד לאור ההזדהות המוחלטת והבלתי מעורערת של גאורגיה עם ישראל.
גאורגיה יעד מאוד מזמין לישראלים מכמה סיבות היעד נגיש, זול, קל ומהיר אסביר כל אחד מהיתרונות:
מדינה נגישה- גאורגיה מאוד קרובה לישראל בין אם אתם רוצים להגיע לטביליסי עיר הבירה או לבאטומי כל יעד עד שעתיים וחצי טיסה ואתם במקום ( פחות מנסיעה באוטו לאילת). מעבר לנגישות גאוגרפית גאורגיה מאוד נגישה עסקית וכלכלית, המדינה מברכת כל מי שרוצה להשקיע שם או לפתוח עסק ומפרגנת לכל עשייה שכזו אם זה דרך אישורים למיניהם, בנקים עיריות וכדומה.
מדינה זולה- אמנם המחירים בשנתיים האחרונות עלו אבל עדיין ביחס לישראל מדובר במדינה מאוד זולה למחייה, השקעה וניהול עסק הכול הרבה יותר זול מישראל.
קל ומהיר- בגאורגיה לעומת ישראל אין כל כך הרבה בירוקרטיה וככלל הדברים מתנהלים הרבה יותר פשוט, יותר קל לפתוח חברה ( אם מגישים הכל נכון באותו היום מקבלים אישור לפתיחת חברה), יותר קל לפתוח חשבון בנק לאזרח זר הרבה יותר קל על פניו לקנות נדל”ן לנהל עסק ובכלל החיים שם נראים ומרגישים הרבה יותר קלילים.
אבל לכל מטבע יש צד נוסף, לצערי הרב הרבה פעמים הקלילות והנגישות נותנת מקום מאוד פרוץ לנוכלים “עקיצות” וכדומה ותתפלאו גם בקרב הישראלים שחיים בגאורגיה וכאלה שחיים בארץ ומוכרים “חתולים בשק” לאנשים.
דבר נוסף בגלל שגאורגיה נכון להיום עדיין מדינה מתפתחת החקיקה שם לא בהכרח טובה ומדויקת, החוק מאוד פרוץ ומאפשר בעצם התנהלות קלילה וחופשיה כמו שהיא היום וזה בהחלט מתבטא גם בעסקאות הנדל”ן, עד כמה מתייחסים בקלילות להסכמי רכישה דרקוניים, לאי חובת בדיקות ראשוניות וכדומה כל הדברים האלה נותנים פתח לכישלון של קבלנים, עסקאות, איחורי מסירה ואף פשיטות רגל. כדי למנוע זאת חובה להתייעץ עם עורך דין מומחה לפניי כל צעד שאתם עושים בגאורגיה בין אם הנכם משקיעי נדל”ן, אנשי עסקים או סתם אנשים שרוצים לעבור לגור שם.

תהליך גירושין ללא ילדים

הסכמי גירושין

הסכם גירושים בהסכמה

איך-מוצאים-דירה-להשקעה-בגאורגיה

תביעה-בגאורגיה