גאורגיה רילוקיישן

גאורגיה כיעד לרילוקיישן למי מתאים?

בזמן האחרון המצב והמציאות במדינת ישראל גורמת ליותר ויותר אזרחים לעזוב את המדינה ולחשוב על יעד אחר בו ניתן להשתקע ולהקים בית.

כמי שמלווה משקיעים מעל ל 5 שנים בגאורגיה אני נתקלת ביותר ויותר אנשים ששואלים אותי האם גאורגיה מתאימה למחייה מה הם היתרונות והחסרונות איך בעצם ניתן לעשות רילוקשיין לגאורגיה מה העלויות ועוד המון שאלות לכן החלטתי במאמר זה לעשות סדר.

גאורגיה כיעד לרילוקיישן בעד ונגד:

יתרונות

  • גאורגיה מדינה מאוד זולה למחייה, החל ממחירי הנדל”ן ביחס לישראל ולהרבה מדינות אחרות ועד למוצרי מזון, היגיינה, מיסים מדובר במחירים מאוד זולים. בגאורגיה ניתן לקנות דירת מגורים בפחות ממחיר של רכב חדש בארץ.
  • בגאורגיה ניתן לשהות למשך שנה שלמה ללא כל אשרה מלבד ויזת תיירות.
  • מדובר במדינה עם מסורת אירוח מאוד מפוארת המקומיים אנשים מאוד חמים תמיד יבואו לעזרה, מדינה שקל להתנייד בה עם נופים וטבע מהיפים בעולם.
  • הבירוקרטיה לא מתישה, מדינה מאוד נוחה לעשיית עסקים.
  • שערי גאורגיה פתוחים למשקיעים חיצוניים והשלטון דוגל בהתפתחות המדינה הן בפן הכלכלי והן בפן התיירותי, מה שמאפשר למשקיעים רבים לבנות ולהשקיע בנדל”ן, לפתוח עסקים ולעסוק בסחר בינלאומי.

חסרונות

  • בגאורגיה נכון להיום הכלכלה מאוד נמוכה.
  • קשה למצוא מקום עבודה עם שכר מתגמל.
  • גאורגיה עדיין נחשבת למדינה מתפתחת ובהחלט יש לה עוד דרך לעשות.

אחריי שפירטתי מה הם החסרונות והיתרונות בגאורגיה אסכם למי המדינה הזאת מתאימה למחייה, אם אתם פרילנסרים ועובדים בעבודה טובה ומתגמלת ובו זמנית יכולים לעבוד מכל מקום בעולם גאורגיה בהחלט יעד מעולה לרילוקיישן ומחייה קבוע, עם שכר מתגמל אתם תוכלו לחיות בחיי פאר ומותרות. אם אתם אנשי עסקים ו/או יזמים גאורגיה בהחלט יכולה להוות עבורכם יעד לרילוקיישן תוך כדי שאתם מפתחים עסקים ו/או יזמות בגאורגיה.

כפי שציינתי קשה למצוא מקום עבודה מתגמל בגאורגיה בסטנדרים שאנחנו רגילים וזה דבר שצריך לקחת בחשבון אם הנכם שכירים או מחפשים מקום עבודה במדינה אחרת, גאורגיה פחות מתאימה.

משרדנו מלווה משקיעים מעל ל 5 שנים בגאורגיה בין היתר אנשי עסקים ויזמים ואנו נותנים מענה וליווי משפטי ועסקי מלא, לכן במידה והנכם מתלבטים או מתעניינים בגאורגיה כיעד להשקעה ו/או למחייה הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונעזור לכם מתחילת הדרך.

חשבון בנק בגאורגיה

הסכמי גירושין

הסכם גירושים בהסכמה

תהליך גירושין ללא ילדים

העברת כסף לגאורגיה ומגאורגיה לארץ