התפתחות שוק הנדל"ן בבאטומי

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים:

נדל"ן בבאטומי

יש כאלה הקוראים לבאטומי ווגאס הקטנה וכנאה הם גם לא טועים, באטומי התפתחה בצורה פנומנלית בשנים האחרונות והפכה לאחד המקומות האטרקטיביים ביותר לתיירים מכל העולם.

בבאטומי יש הכל, ים, נופים וטבע שמשאירים טעם של עוד בין אטם מדובר ביערות ומפלים לביון אם מדובר בטיולי סקי בחורף, מסעדות, אטרקציות, קזינו, מועדונים, מסביב לבאטומי יש ערים נוספות נפלאות שניתן לבקר בהם ואם לקצר באטומי הפכה להיות לפיסת גן עדן לתיירים ואיפה שיש תיירים יש פוטנציאל אדיר להשקעות.

נדל"ן בבאטומי,התפתחות שוק הנדל"ן בבאטומי, נדל"ן

הנדל”ן בבאטומי מתפתח וגודל מרגע לרגע וכמעט כל חודש מתחיל להבנות פרוייקט חדש, יש מבחר גדול מאוד של השקעות לכן כאשר הנכם ניגשים לרכישת נדל”ן בבאטומי אבקש מכם לא למהר וללמוד את השטח ואת הפרוייקטים בקפידה יתרה. (לא כל מה שנוצץ הוא זהב)

בבאטומי יש את כל סוגי הנדל”ן וכל משקיע בהחלט יכול למצוא שם השקעה המתאימה לצרכים שלו ולכיס שלו, החל מדירות נופש בבתי מלון ועד אדמות שניתן לבנות עליהם.

מה שמושך יותר ויותר משקיעים לבאטומי מכל העולם זה המחירים ולמרות שהייתה עלייה של כ 25% עדיין ניתן למצוא נדל”ן שעולה פחות מרכב חדש בארץ. יש לזכור כמובן שעלייה בשווי הנכסים גורמת לעלייה גם באחוזי התשואה.

יש כאלה שאומרים שיש היצע יותר מביקוש אבל בפועל אם הנכם בוחרים בפרוייקט טוב, במיקום טוב עם נוף טוב אין שום סיבה שהדירה שלכם לא תושכר אלא אם כן חברת הניהול לא באמת מתפקדת על כך אפרט במאמר אחר שלי.

לכן לפניי שאתם ניגשים לקנות נדל”ן בבאטומי תעשו כמה דברים הדבר הראשון תחליטו מה מטרת ההשקעה, האם מדובר ברכישת אדמה על מנת לבנות עליה מתחם למכירה או להשכרה, או שמדובר בקניית בית לנופש למשפחה או דירה להשקעה בלבד ברגע שתהיה לכם החלטה בעניין הזה אתם תוכלו להתקדם לשלב השני ואם לדוגמא החלטתם שאתם מעוניינים לקנות דירה ו/או דירות להשקעה אז לפניי שהנכם בוחרים את הנכסים תחשבו כמו תיירים ואם בחרתם לקנות אדמה כדי לבנות מתחם נופש, תצטרכו לחשוב גם כאנשי עסקים וגם כתיירים לפני שאתם בוחרים את המיקום ואת האדמה שמתאימה לכם.

אסכם נדל”ן בבאטומי יש בשפע! כדי שתשקיעו נכון אתם חייבים להחליט מה מטרת ההשקעה ואחר כך לבדוק היטב את הנדל”ן שאתם החלטתם לקנות בין אם מדובר באדמה ו/או דירה להשקעה יש לבצע בדיקות מקיפות על מנת שלא לקנות “חתול בשק”

משרדינו מלווה משקיעים מזה שנה שישית מתחילת דרכם ועד סיום העסקה אנו מעניקים ליווי וייצוג משפטי מלא בדיקות מקיפות למידה ו/או הכנה של הסכמי הרכישה רישומים בעיריות ובטאבו, שינוי ייעוד אדמות וכדומה.

האם-יש-תשואות-מנדלן-בגאורגיה

אילונה אסטיס עו”ד גירושין

רישום-זכויות-נדלן-בגאורגיה

ליווי-עסקאות-נדל׳׳ן/ליווי-עסקאות-נדלן

צור קשר
לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו: 052-4455089
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים: