הסכמי ממון לפני נישואין

אנו שומעים על הסכמי ממון לפני נישואין בעיקר אצל בעלי הון, מפורסמים, סלבריטאים וכדומה. אולם האמת היא שהסכמי ממון הינם מאוד נפוצים גם בקרב אנשים רגילים לגמרי המעוניינים להבטיח לעצמם פרידה קלה במקרה גירושין או פירוד.   

לפעמים כשאוהבים צריך לדעת מתי לשחרר 

הסכמי ממון לפני נישואין מטרתם להסדיר את אופן חלוקת הרכוש במקרה פרידה. הסדר הממון מפרט כל פריט רכוש אותו מביאים הצדדים אל הנישואין או הקשר, ומה ייעשה בו במקרה פרידה. בנוסף, ישנם סעיפים המטפלים ברכוש שעתיד להיצבר כגון בית משותף שייקנה או חסכונות משותפים.

מטרתו של הסכם ממון לפני הנישואין להבטיח שבמקרה פרידה, הגירושין יהיו קלים, מהירים וזולים. בלי היגררות בבית המשפט ובלי חוסר וודאות לגבי אופן חלוקת הרכוש בגירושין. גירושין של זוגות שחתמו ביניהם על הסכם ממון הינם גירושין יפים ונעימים יותר המאפשרים לשמור על קשר טוב וחברי גם לאחר פרידה.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים:

הכי רומנטי – לחתום על הסכם ממון

זוגות רבים חוששים שחתימה על הסכם ממון עלולה לנבא כישלון בקשר. אולם האמת היא שאין דבר רומנטי ונכון יותר מחתימה על הסכם ממון. חתימה על הסכם ממון מבטיחה שלא משנה מה יקרה בעתיד, אתם לא תאפשרו למערכת היחסים הטובה שלכם להיהרס ע”י מלחמות מיותרות וכואבות והיגררות מתישה בבתי משפט.

עו”ד אילונה אסטיס היא מומחית בדיני משפחה ובעלת ניסיון רב בניסוח ואישור הסכמי ממון.

משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה ומתמחה בהסכמי ממון. כל אחד מלקוחות המשרד זוכה ליחס מסור במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורו. אנו מביאים איתנו ידע מקצועי רב ומקיף וניסיון רב שנים ופועלים בשקיפות מלאה מול הלקוחות.

חייגו עכשיו