דירה חדשה בבאטומי

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים:

דירה חדשה בבאטומי

הנדל”ן הכי פופולרי בקרב המשקיעים הישראלים בבאטומי הן דירות נופש חדשות במלונות ו/או מלון דירות ו/או בבנייני מגורים חדשים.

יש שתי אפשרויות לקנות דירה חדשה בבאטומי האחת ישירות מהקבלן בין אם מדובר בדירת נופש במלון או מלון דירות לבין אם מדובר בדירה בבניין מגורים ניתן לרכוש אותה ישירות מהקבלן.

אפשרות נוספת לרכוש דירה חדשה היא מיד שנייה אבל עדיין יהיה מדובר בדירה חדשה, למשל המוכר יכל לקנות הדירה בתחילת הבנייה ולעשות עסקת “פליפ” כלומר להמתין לעליית ערך הדירה אבל עדיין למכור אותה בפחות ממה שמוכר הקבלן לאותה התקופה עסקאות כאלה הן מעולות אם מצאתם אחת כזאת.

תביעה בגאורגיה

במידה ומצאתם דירה חדש מיד שנייה תיקחו בחשבון שכל עוד הדירה לא הועברה בטאבו על שמו של המוכר הנכם נכנסים בנעליו מול הקבלן וזה אומר שבעצם אתם הפכתם להיות צד להסכם הרכישה שהמוכר חתם עם הקבלן בזמן שרכש את הדירה, כלומר כל שכתוב בחוזה הופך להיות באחריותכם ומאוד מאוד חשוב ללמוד את החוזה היטב בשפה הגאורגית שכן התרגום כלל לא תואם למקור וזה פתח לבעיות בעתיד.

לאחר שבדקתם הכול יש חובה ליידע את הקבלן שאתם נכנסים בנעליו של המוכר אחרת לא תירשם הערת אזהרה על שמכם ו/או העברת בעלות בעתיד 

כמובן שבמידה ואתם קונים דירה חדשה ישירות מהקבלן זה לא מבטל את החשיבות והנחיצות ללמוד גם במקרה הזה את ההסכם היטב.

רכישת דירה חדשה זה הליך קצת יותר מסובך מבחינה משפטית לכן חשוב לבדוק את העסקה ואת הקבלן היטב לפניי שאתם מבצעים השקעה כזו.

הסכמי-גירושין/הסכם-גירושים-בהסכמה

ליווי-עסקאות-נדל׳׳ן/עורך-דין-בינלאומי

איך-מוצאים-דירה-להשקעה-בגאורגיה

צור קשר
לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו: 052-4455089
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים: