אופציות רכישת בית בכפר בגרוזיה

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים:

בתים בכפר בגרוזיה למכירה

כל אחד מאתנו לפחות פעם אחת בחיים חלם על בית בכפר כאשר מסביבו יערות ומפלים, אוויר צח, נוף מושלם ובעיקר שקט ורוגע.

ואם ניתן להגשים את החלום הזה במחיר של רכב חדש בארץ אז זה מרגיש זכייה בלוטו!

ובכן בגרוזיה אכן יש המון בתים למכירה באזורים הכפריים וההרריים ויש עכשיו ביקוש גבוהה לבתים כאלה הן בקרב המשקיעים והן בקרב אנשים שרוצים לעבור לגור בגרוזיה.

בתים בכפר בגרוזיה למכירה,אופציות רכישת בית בכפר בגרוזיה

בגרוזיה יש המון אוכלוסייה שגרה באזורים כפריים והרריים לפי הסטטיסטיקה גם אלה שגרים ועובדים בעיר בטוח יש להם איזה בית בהרים או למשפחתם, הגאורגים מאוד אוהבים את אדמתם ואם מצבם הכלכלי היה יותר טוב כנראה גם לעולם לא היו מוכרים את אדמתם ובתיהם, אבל כיוון שלמקומיים יש קשיים כלכליים במיוחד לאלה שגרים בכפרים יש היום המון היצע של בתים ואדמות בכפרים ובהרים בגרוזיה.

אז יש כמה אופציות לרכוש בית בכפר בגרוזיה, האחת לקנות בית קיים עם שטח אדמה לשבור לשפץ לבנות ניתן לעשות הכול כאשר הנכם קונים אדמה עם בית בנוי. האופציה השנייה היא לקנות אדמה עם היתר בנייה ולבנות מהתחלה הכל לבדכם, אופציה שלישית היא לקנות אדמה ללא היתרי בנייה ולהפוך את הייעוד שלה.

ההבדלים בין שלושת האפשרויות הם כמובן במחיר ובמטרה שלכם אם הנכם רוצים בית בכפר כדי לגור שם או לעשות ממנו בית נופש למשפחה אז אולי כדי לקנות אדמה עם משהו בנוי ולא לבזבז זמן ומשאבים. מצד שני אם הנכם מעוניינים לבנות בתים בכפר לנופש כמו צימרים אז כדי לחפש עסקה זולה יותר ומבחינה עסקית יהיה לכם שווה להמתין ולהשקיע משאבים לשינוי ייעוד האדמה, כמובן חייב להבין שלא כל אדמה חקלאית ניתן לשנות את הייעוד שלה וחשוב לבדוק זאת לפניי מול העיריות והמועצות האזוריות.

ככה או ככה רכישת בית בכפר בגרוזיה היא השקעה מאוד פופולרית ובינינו גם מאוד שווה כלכלית שכן רוב האזרחים בישראל לא יכולים להרשות לעצמם לבנות את בית חלומותיהם בארץ.

לפניי רכישה של בית קרקע בכפר ו/או אדמה יש לבצע בדיקות מקיפות הן מבחינה משפטית והן מבחינת תשתיות, הרבה פעמים בחורף מקומות כפריים בלתי ניתנים להישג .

משרדינו מעניק ליווי משפטי מלא ברכישת בתים וקרקעות, אנחנו מבצעים שינויי ייעוד לאדמות ובניית הסכמי רכישה העברות בעלות וכל מה שנחוץ בעסקאות כאלה. 

איך-מוצאים-דירה-להשקעה-בגאורגיה

ליווי-עסקאות-נדל׳׳ן/ליווי-עסקאות-נדלן-בחול

הסכמי-גירושין

תהליך-גירושין-ללא-ילדים

צור קשר
לפגישת ייעוץ חייגו עכשיו: 052-4455089
לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 052-4455089 או השאירו פרטים: