אודות

משרד עורכי דין אילונה אסטיס

משרד עורכי דין אילונה אסטיס מספק שירותים משפטיים מקצועיים בתחום דיני המשפחה, המעמד האישי והנדל”ן. המשרד מספק מענה הן בשפה העברית והן בשפה הרוסית. 

דיני משפחה

משרדנו מלווה משפחות בכל הקשור לדיני משפחה: הסכמי ממון לפני נישואין, הסכמי נישואין לידועים בציבור, צוואות, הסכמי גירושין ופרידה כולל הסדרי ראייה, תביעות מזונות וכן תיקי גירושין בבתי משפט.

תהליך הגירושין הינו קשה ומורכב לשני הצדדים, וכדי לעשות זאת בצורה קלה יותר, כדאי לבצע אותו מחוץ לכותלי בית המשפט. אנו מתמחים בגישור ועריכת הסכמי ממון והסכמי פרידה וגירושין – כולל הסדרי ראייה. 

במקרה והדברים מגיעים לכדי משפט, אנו מייצגים את הלקוחות שלנו מתוך מטרה להביא לסיום ההליך במהירות האפשרית- תוך שמירה מלאה על האינטרסים של לקוחותינו.

נדל"ן

משרדנו מספק מעטפת ליווי לרוכשי נדל”ן בישראל, באוקראינה ובגאורגיה. הליווי הוא הוליסטי וכולל בדיקת רישום בטאבו, משא ומתן, כתיבת חוזה מכר, שינוי הרישום בטאבו, שינוי הרישום במשרדי הממשלה השונים והסדרת מעמד בעל הנכס החדש.

עו''ד אילונה אסטיס
עו''ד אילונה אסטיס

מעמד אישי

אנחנו מטפלים בהגשת בקשות לויזה, בהסדרת מעמד אישי וברישום נישואין לזוגות שלא יכולים להתחתן בישראל.

שיתופי פעולה

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם גורמים רבים על מנת לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו. אנו נמצאים בקשר עם עורכי דין אוקראינים וגיאורגים כדי לעזור למשקיעים ישראלים להשקיע במדינות המזרח-אירופאיות ובשיתוף פעולה עם עורכת דין מוסלמית על מנת לטפל בתביעות המגיעות לבתי הדין השרעים. 

ברגישות ובנחישות

לקוחות המשרד זוכים לליווי משפטי מקיף ורגיש. כל מקרה זוכה לתשומת לב מירבית ולטיפול אישי של אילונה אסטיס עצמה. אנו מאמינים כי תפקידנו להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.